Kişiye Özel / Grup Hatha/ Vinyasa Yoga Dersi

2013'te başlayan kişisel yoga yolculuğuma, bedenimin sınırlarını araştırmak ve halihazırda var olan bedensel sağlık problemlerimi aşmak için evde yoga yaparak başlamıştım. Başladığım günden bu yana 5 yıllık düzenli pratiğimi hiç bırakmadım. Bugün deneyimimi Vinyasa tarzı yoga eğitimimle genişleterek başka bedenlerin kendine olan yolculuğuna destek olmaya çalışıyorum.

Eğer belirli bir stüdyoya kayıt olamıyorsan, kaydını devam ettirmek senin için zorsa, evde kendi konforunda dilediğin zamanlarda ya da kişisel stüdyomda bana katılarak yoga pratiğini deneyimlemek isteyebilirsin.  Ya da kapalı grup derslerime katılabilirsin.

Başlangıç için haftada en az 2 ders devam etmenin pratiğin etkisi ve derinleşme açısından gerekli olduğuna inanıyorum.

Yoganın 'herkese ve her bedene ulaşılabilir olması' fikrine oldukça inanarak, pratiğin sürdürülebilirliği açısından ne gerekiyorsa onun planlanabileceğini belirtmek isterim. 

Ders süresi: 60-90 dk olarak değişmektedir.

Eğer bir arkadaş/aile grubunuzla ders almak isterseniz, makul bir yeriniz varsa ya da online ders almak isterseniz en fazla 4-5 kişilik gruplar oluşturarak grup dersi alabilirsiniz.

ÖZEL YOGA DERSİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Özel derslerde bedeninin ihtiyacı olan ne ise ona yoğunlaşarak çalışılabilir ve daha hızlı bir yol katedebilirsiniz. Size özel bir ders içeriği hazırlanarak, pratikte sizin için uygun olan ileri aşamalara geçişiniz daha hızlı olacak, yoga ile ilgili öğrenmek istediğiniz detaylara rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yoga pratiğinin düzenliliği esas olduğu için, kişisel yaşam döngünüze uygun gün  ve saat ayarı yaparak pratikte devamlılığı takip etmeniz kolaylaşır. 

Eğitmenle bire bir çalışmak, online ya da fiziksel fark etmeksizin onun bedeninizin ihtiyaçlarına göre yoga pozlarını modifiye etmesini sağlayacaktır. Belirli şikayetleriniz varsa, bunları birebir görüşerek daha konforlu bir alanda ilerlemeniz mümkün olacaktır.

Ders almak ve sorularınız için bana ulaşmak isterseniz buraya tıklayın:) ya da yandaki menüdeki

 ilgili etkinlik sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

#evdeyogadersi 

Özel/ Grup Yoga Dersi
Kendi konforunda Hatha/ Vinyasa Yoga pratik etmek, meditasyon çalışmaları ile pratiğini beslemek istersen, bana ulaşabilirsin. Etkinlik süresi 60 dk ve 90 dk olarak değişmektedir.