Özel / Grup / Online Hamile Yogası Dersi

 

 

 

Derslere katılmak için daha önce yoga deneyiminiz olmasına gerek yoktur. 'Doktorunuzdan onay alarak' hamile yogası derslerine 14. haftadan itibaren katılabilirsiniz.

Hamile yogası hareketleri, size ve bebeğinize alan açacak, bedeninizin nefesle kurduğu ilişkiyi yeniden kuracak, kolay ve yumuşak pozlardan oluşur. Bedensel bir egzersiz olmaktan ziyade, daha çok içe dönüşe sizi hazırlar. Hamilelik süreci ile başlayan, doğum ve annelik süreci ile de devam eden fiziksel, zihinsel, hormonal ve ruhsal değişiminize daha kolay adapte olmanızı sağlar. Bedensel hareketlerle bedenin ağrıyan bölgelerine daha çok nefes gitmesini sağlayarak, dengeli bir hamilelik süreci geçirmenizi destekler. Rahim bölgenizi nefeslerinizle gevşetmeyi öğreterek, doğum anında sezgilerinize göre hareket edebilme yetisini size kazandırır. Kaygı,stres ve endişeyi azaltarak, bebeğinizle daha güçlü bir iletişimin temelini kurar.

Özel olarak ders alabileceğiniz gibi, online grubuma dahil olabilir, 2 ya da 3 kişilik gruplarla da hamile yogası dersleri oluşturabiliriz. 

Dersler hakkında bilgi almak ve sorularınız için bana ulaşmak isterseniz buraya tıklayın:) ya da aşağıdaki menüden ilgili etkinlik sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

#evdeyogadersi