top of page
Ben Fulya.
Yoga pratiğime 2012 yılında, çoğumuzun olduğu gibi kişisel sağlık problemlerime iyi gelecek niyetiyle başladım.
Zaman içerisinde kendi kendime pratik ettiğim yogayı daha derinden öğrenmek, yaptıklarımın ne kadar doğru olduğunu sorgulamam üzerine 
 200 Saatlik Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimi'mi tamamladım. 
Her ne kadar yola sadece öğrenmek niyetiyle çıksam da bugün, öğretmek kısmı hakkında edindiğim donanım ile yogayı bir de matın diğer tarafından pratik etmeye devam ediyorum. 
Devam eden süreçte hamile annelerle çalışabilmek, anne bedenini, geçirdiği dönüşüm ve değişimleri, bebeğin eşsiz yolculuğunda onu desteklemeye yönelik isteğimle birlikte ilk 85 saatlik 
Hamile Yogası eğitimimi tamamlayarak, doğumun ve hamileliğin mucizevi yolculuğunu yoga vesilesi ile yeniden gözlemleme şansına sahip oldum.
Bu süreçte online ve yüz yüze olarak bir çok anneyi ve bebeğini yoga ile desteklemeye devam ettim.
Devam eden süreç içerisinde bilgilerimi farklı eğitmenlerle 
85 saatlik bir eğitim ile bir kez daha tazeledim. 
Annelerle çalışmanın getirdiği alanla açılan bir yerde, 50 saatilik yoğunlaştırılmış bir 
yin yoga eğitmenlik eğitimi aldım .
Yavaşlamanın sadece hamileyken değil, gündelik hayatımızda da oldukça fazla bir ihtiyaç olduğunu ve bedenle olan ilişkinize bakmak için bambaşka bir alan olduğunu deneyimledim ve  hem hamile yogası hem de hatha yoga derslerimde bu alanı sıklıkla kullanıyorum.


Şimdi öğrenmeye devam ederken, aynı zamanda öğrendiklerimi sizinle online ya da yüz yüze bir araya gelerek paylaşmaktan büyük keyif alıyorum. 
 

 
1
bottom of page