top of page

 

GRUP YA DA ÖZEL DERS TALEBİ

Eğer belirli bir stüdyoya kayıt olamıyorsan, kaydını devam ettirmek senin için zorsa, evde kendi konforunda dilediğin zamanlarda yoga pratiğini deneyimlemek isteyebilirsin.  Ya da kapalı grup derslerime katılabilirsin.

Başlangıç için haftada en az 2 ders devam etmenin pratiğin etkisi ve derinleşme açısından gerekli olduğuna inanıyorum. Yoganın 'herkese ve her bedene ulaşılabilir olması' fikrine oldukça inanarak, pratiğin sürdürülebilirliği açısından ne gerekiyorsa onun planlanabileceğini belirtmek isterim. 

Ders süresi: 60 dakikadır.

Eğer bir arkadaş/aile grubunuzla ders almak isterseniz,  online ders almak isterseniz en fazla 4-5 kişilik gruplar oluşturarak grup dersi alabilirsiniz.

ÖZEL YOGA DERSİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Özel derslerde bedeninin ihtiyacı olan ne ise ona yoğunlaşarak çalışılabilir ve daha hızlı bir yol katedebilirsiniz. Size özel bir ders içeriği hazırlanarak, pratikte sizin için uygun olan ileri aşamalara geçişiniz daha hızlı olacak, yoga ile ilgili öğrenmek istediğiniz detaylara rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yoga pratiğinin düzenliliği esas olduğu için, kişisel yaşam döngünüze uygun gün  ve saat ayarı yaparak pratikte devamlılığı takip etmeniz kolaylaşır. 

Eğitmenle bire bir çalışmak, online ya da fiziksel fark etmeksizin onun bedeninizin ihtiyaçlarına göre yoga pozlarını modifiye etmesini sağlayacaktır. Belirli şikayetleriniz varsa, bunları birebir görüşerek daha konforlu bir alanda ilerlemeniz mümkün olacaktır.

Ders almak ve sorularınız için bana ulaşmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın.

Hatha, Vinyasa Yoga 

Bilgilerinizi Girin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederim! En kısa sürede size dönüş yapacağım

bottom of page