top of page

 

 

Öncelikle hamilelik yolculuğunuz hayırlı uğurlu olsun!

Daha önce herhangi bir stüdyoda hamile yogası derslerine katılmış olabilir ya da bu imkana ulaşamayacak durumda olabilirsin.

Bebeğin ve kendine alan açmak, gebeliğin getirdiği fiziksel değişimleri hafif ve yumuşak bir şekilde karşılamak, sezaryen doğuma doğru giderken gevşeyebilmek ve kendini dinç hissetmek, hatta doğal doğuma doğru ilerlemek isterken, açılmana yardımcı olacak hareketleri fark etmek istiyor da olabilirsin.

Her ne sebeple buraya gelmiş olursan ol, bebeğin ve kendin için başlangıç seviyesinde hareketlerin olduğu bu program sana destek olacak!

Bilgilerinizi Girin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederim! En kısa sürede size dönüş yapacağım

Hamilelik Dönemini Yoga ile Destekle

PROGRAMIN İÇERİĞİ NEDİR?

Program kendi başınıza uygulayabileceğiniz 5 online ders videosu içerir.

 

Dersler, 30dk ile 60 dk arasında sürer.

Dersler size daha çok hamilelik döneminde yaşanan fiziksel ve hormonal değişimlerden kaynaklanan, ödem, nefes darlığı, siyatik, bel ve sırt ağrısı vb. şikayetlerinizi hafifletebilecek pozların anlatıldığı pozlardan oluşur.

 

Dikkat etmeniz gereken noktalar, gevşeme teknikleri ve bazı nefes egzersizleri ile size sunulur. 

3  başlangıç ve orta seviye pozları içeren ders, 1 adet topla uygulayabileceğiniz hareketleri gösteren ve doğum anında da sizi destekleyebilecek hareketleri içeren ders mevcuttur.

 

1 Adet ise, nefes-hareket senkronizasyonunu gebeye uygun hareketlerle yönlendirdiğim bir orta-ileri seviye ders mevcuttur.

Programa, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, kayıt olduğunuz gebelik haftasından, gebeliğin sonuna kadar online olarak erişebilirsiniz.

 

Programa kayıt olmadan önce ise doktorunuzun onayını almak ve 14 haftalık gebeliğinizi tamamlamış olmak tek koşuldur. Bir online program olmasından dolayı, pozları uygularken büyük bir farkındalıkla hareket etmek ve kendinize ve bebeğinizin alanına şefkatli davranmak, yorulduğunuzda dinlenmek de diğer önemli koşuldur. 

Programa kayıt olmak için, youtube hesabınızın olduğu bir mail adresiniz ile aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşmanız yeterlidir.  

Toplam 5 derslik paket için,

PROGRAM ÜCRETİ: 650 TL dir. Dilerseniz tek derslik paket alıp da deneyebilirsiniz. Tek ders deneme paket ücreti: 120 TL dir.

bottom of page